Witamy serdecznie!

Big Cometa

Fontanny pływające Big Cometa

Zaproponowaliśmy rozwiązanie dla tych, którzy szukają wyjątkowego, efektownego i sprytnego sposobu na uatrakcyjnienie stawu lub jeziora.

Fontanna Big Cometa swobodnie unosi się na powierzchni wody i jest bardzo prosta w obsłudze i konserwacji. Ponieważ jest niezależna od podłoża nie wymaga specjalnych nakładów inwestycyjnych w posiadanym zbiorniku.

Zastosowanie zespołów fontann pływających pozwala na stworzenie różnorodnych, imponujących obrazów wodnych na dowolnym akwenie, wszędzie tam gdzie nie jest możliwe zastosowanie stałych systemów fontannowych z powodu głębokości bądź niestabilnego dna.

Dodatkowo fontanny takie działają jak aeratory, napowietrzając wodę w zbiorniku co powstrzymuje rozrost glonów oraz sprzyja zachowaniu równowagi wszelkich procesów mikrobiologicznych. Funkcja ta pomaga w utrzymaniu czystości i klarowności wody.

Zalety

Pływająca fontanna na stawie w istocie dodaje tlenu do stawu. Prosty ruch przepływającej wody steruje procesem narastania glonów, osadów i chwastów bez kosztownych i niebezpiecznych chemikaliów. Mniej wody stojącej oznacza mniej komarów i innych dokuczliwych owadów. I dodatkowy tlen w wodzie to szansa na zdrowsze ryby i inne dzikie zwierzęta wodne.

Gdy wybierzesz pływającą fontannę na twój staw, moe ona pomóc aby:

  • Ułatwić naturalne gnicie rozkładających się roślin

  • Hamować rozmnażanie się komarów

  • Zapobiec zarastaniu dna i powierzchni stawu

  • Zachować czystą wodę bogatą w tlen

  • Utrzymać zdrowe środowisko dla ryb

Wszystkie fontanny pływające prezentują się szczególnie atrakcyjnie po zapadnięciu zmroku lub w nocy. Odpowiednio dobrane oświetlenie fontannowe sprawia, że otaczający nas ogród i staw nabierają bajkowego, romantycznego nastroju i wyglądu. Fontanna pływająca Big Cometa urozmaicić może także wygląd skwerów miejskich, parków lub innych terenów rekreacyjnych przyciągając swym pięknem ludzi pragnących cieszyć się wspaniałym widokiem szumiącej wody.

Produkt dostępny jest tylko na zamówienie.

Elementy
1. Pompa fontanny.
2. Pływak z linami kotwiącymi.
3. Filtr zabezpieczający przed zanieczyszczeniem.
4. Dysza.

Ilustracja: 

 

Dokumentacja:

FONTANA PŁYWAJĄCA BIG COMETA 30

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.