Witamy serdecznie!

Elektrozawory

Polecamy w ofercie: elektrozawory bezpośredniego działania, elektrozawory pośredniego działania, elektrozawory kombinowanego działania ora elektrozawory do wysokich ciśnień. 

Grupa Eotech dzięki współpracy z najlepszymi firmami światowymi jest w stanie zaoferować Państwu kompletny typoszereg zaworów elektromagnetycznych zapewniających sterowanie przepływem praktycznie wszystkich mediów, w najbardziej krańcowych warunkach zewnętrznych napędzanych energią elektryczną, wodą, powietrzem, itd.

Proponujemy  między innymi:

  • zawory elektromagnetyczne bezpośredniego działania /nie wymagające różnicy ciśnień/ 2-drogowe (2/2) lub 3-drogowe (3/2) normalnie zamknięte / w stanie  beznapięciowym zamknięte / (NZ) lub normalnie otwarte (NO), o średnicach 1/8", 1/4", 1/2", 3/8", 3/4" i 1" o korpusach z brązu lub stali nierdzewnej, dla ciśnień od 0 do 40 MPa a w wykonaniach specjalnych do 70 MPa w zależności od typu.

  • zawory elektromagnetyczne pośredniego działania /wymagające różnicy ciśnień / 2-drogowe (2/2) normalnie zamknięte / w stanie beznapięciowym zamknięte/ (NZ) lub normalnie otwarte (NO), o średnicach 1/8"do 2" o korpusach z brązu lub stali nierdzewnej, dla ciśnień od 0 do 20 MPa w zależności od typu.

  • zawory elektromagnetyczne membranowe i nurnikowe 2-drogowe (2/2) normalnie zamknięte / w stanie beznapięciowym zamknięte/ (NZ) lub normalnie otwarte (NO), o średnicach 1/8"do 1" o korpusach z stali nierdzewnej lub materiąłów syntetycznych, dla ciśnień od 0 do 75 MPa w zależności od typu.

  • także inne modele w zależności od wymagań zamawiającego  jak:

                - zawory do instalacji przeciwpożarowych, 

                - zawory do myjni samochodowych

                - zawory w wersjach przeciwwybuchowych

                - zawory do autoklawów

                - zawory do dyfuzorów perfum

                - zawory do wody zdemineralizowanej

                - zawory liniowe

                - zestawy zaworowe do balneoterapii, automatów dozujących napoje, itd

W naszych produktach wykorzystujemy zawory w szerokim spektrum zastosowań zaczynając od przemysłu spożywczego poprzez gazowniczy kończąc na tak trudnych warunkach jak ochrona przeciwpożarowa.

 

Pliki do pobrania

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.