Witamy serdecznie!

Eseptik K wirniki kanałowe

Przydomowa przepompownia ścieków E-SEPTIC K

Opis przepompowni ścieków E-Septic K

 

PRZEPOMPOWNIA ŚCIEKÓW E-SEPTIC K z wirnikami kanałowymi

Wiadomości ogólne: Przepompownie ścieków to urządzenia zbiornikowo-tłoczne przeznaczone do transportu ścieków na większe odległości lub na wyższy poziom (np. do innego zbiornika). Umożliwiają skanalizowanie obiektów w znacznym stopniu oddalonych od kolektorów sieci kanalizacyjnej i zlokalizowanych na znacznym obniżeniu terenu oraz gdy wysoki poziom wód gruntowych nie pozwala na zastosowanie konwencjonalnych systemów kanalizacyjnych. Eliminują wykonywanie głębokich wykopów pod kanalizację. Ten typ przepompowni (typ K) ma wirniki kanałowe.

Zastosowanie: w systemach kanalizacji grawitacyjno-ciśnieniowej oraz ciśnieniowej do transportu ścieków na duże odległości jak i do podnoszenia na wyższy poziom niezawodnie tłoczy zanieczyszczenia zawierające ciała włókniste oraz ciała stałe, jak również wodę ze szlamem i z piaskiem obsługuje indywidualne posesje, gospodarstwa rolne, osiedla domków jednorodzinnych, zakłady przemysłowe, ośrodki wypoczynkowo-wczasowe.

Typ przepompowni wyposażonej w wirniki kanałowe ( to znaczy z pompą o wirnikach kanałowych) stosujemy do: wody surowej, cieczy zanieczyszczonych o dużej zawartości domieszek stałych pochodzenia mineralnego z elementami włóknistymi takimi jak ścieki bytowe i komunalne, szlamy, osady, ścieki przemysłowe, ciecze technologiczne, wody deszczowe.

Budowa: 

pompa zatapialna z wirnikiem kanałowym sterowana wyłącznikiem pływakowym

zbiornik (pokrywa z PP + korpus monolit z karbowanego PE)

armatura wewnętrzna (wyłącznik alarmowy, zawór zwrotny, dwuzłączka, zasuwa odcinająca, przyłącze do płukania instalacji, wspornik i belka wspornikowa pod zasuwę)

przyłącze tłoczne 

Zalety: 

  • niskie koszty instalacyjno-eksploatacyjne
  • łatwa instalacja i obsługa
  • wysoka wytrzymałość mechaniczna i chemiczna
  • bezobsługowa praca
  • całkowicie szczelna i nieprzepuszczalna
  • nie wymaga stałej konserwacji
  • może być zastosowana w każdych warunkach gruntowo-wodnych
  • umożliwia wykonanie prac ziemnych w minimalnym zakresie

Dane techniczne: 

Oferujemy kilkanaście typów przydomowych przepompowni ścieków E-SEPTIC o 2 typoszeregach charakteryzujących się różną wysokością i objętością zbiornika oraz 5 rozwiązaniach związanych z wydajnością pompy. Prosimy o sprawdzenie kart katalogowych po szczegółowe dane techn.

Dokumentacja Eseptik K: pliki, galerie zdjęć, pdf

Karta katalogowa:

Link

Instrukcje:
ESEPTIK

Rysunek:
ESEPTIK

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.