Witamy serdecznie!

Fontanna pływająca Julia

Fontanna Julia ma możliwość wymiany dysz - przez co oferuje 3 różne rodzaje obrazów wodnych. Jest to tanie i proste rozwiązanie dla tych, którzy szukają nieskomplikowanego, efektownego i niedrogiego sposobu na uatrakcyjnienie stawu lub jeziora. Fontanna ta swobodnie unosi się na powierzchni wody i jest bardzo prosta w obsłudze i konserwacji. Ponieważ jest niezależna od podłoża- nie wymaga specjalnych nakładów inwestycyjnych w posiadanym zbiorniku.

Zastosowanie kilku fontann pływających w grupie pozwala na stworzenie różnorodnych, imponujących obrazów wodnych na dowolnym akwenie, wszędzie tam gdzie nie jest możliwe zastosowanie stałych systemów fontannowych z powodu głębokości bądź niestabilnego dna.

Dodatkowo fontanna taka działa niczym aerator, napowietrzając wodę w zbiorniku co powstrzymuje rozrost glonów oraz sprzyja zachowaniu równowagi wszelkich procesów mikrobiologicznych. Funkcja ta pomaga w utrzymaniu czystości i klarowności wody.

Fontanna pływająca Julia staje się szczególnie atrakcyjna po zapadnięciu zmroku lub w nocy. Odpowiednio dobrane oświetlenie fontannowe sprawia, że otaczający nas ogród i staw nabierają bajkowego, romantycznego nastroju i wyglądu. Fontanna pływająca Julia urozmaicić może także wygląd skwerów miejskich, parków lub innych terenów rekreacyjnych przyciągając swym pięknem ludzi pragnących cieszyć się wspaniałym widokiem szumiącej wody.

Dokumentacja:

 

Opis fontanny Julia

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.