Witamy serdecznie!

Eotech- sprytne rozwiązania

Witamy na stronie Grupy Eotech. Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Prezentujemy jedynie najpopularniejsze fragmenty z oferty liczącej ok. kilkadziesiąt pozycji asortymentowych. Firma jest czynna w godzinach 7-16 

O "EOTECH" Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Eotech jest producentem wyrobów stalowych i stalowo-plastikowych wykonywanych z tworzyw sztucznych metodą obróbki termicznej. Przedsiębiorstwo stara się uczynić produkty łatwo dostępnymi dla nabywców (na przykład poprzez zastosowanie nowoczesnych strategii dla kanału dystrybucji), relatywnie tanimi (niska półka cenowa) przy rygorystycznym podnoszeniu jakości wyrobów. 

Firma Eotech stara się osiągnąć najlepszy stosunek ceny do jakości. Może nasze wyroby mają cenę niewiele niższą jak wyroby konkurencji, albo porównywalną, ale za to cechują je najsprytniejsze rozwiązania, najciekawszy dizajn. Cechuje je najlepszy stosunek jakości do ceny. Wyroby Eotech to wyroby wysokiej jakości. 

Dział serwis 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą serwisową Zakładów Przetwórstwa Tworzyw "Eotech" w Raculi.  

Eotech Serwis informuje iż czynne są punkty zdawczo- odbiorcze: 

Punkt zdawczo odbiorczy u partnera Eotech Serwis w Wolsztynie, Gorzowie, Wałczu, Poznaniu, Śremie, Wrocławiu, Głogowie, Jeleniej Górze, Lubinie, Legnicy. 

Eotech sp. z o.o. 
Oddział Zielona Góra 
Dział Handlowy
ul. Dolina Zielona 24a
65-154 Zielona Góra

tel: 68 414 10 72 kom: 784 100 511

e-mail: eotech@eotech.plOddział Racula
Dział Serwisu, Dział Produkcji
66-004 Racula, ul. Głogowska 12

Centrala i Zarząd Grupy Eotech
ul. Dolina Zielona 24a
65-154 Zielona Góra
tel: 68 414 10 72 

NIP: 973-09-02-062 REGON: 080189541 KRS: 0000283538

 

Firma EOTECH w swojej ofercie posiada również:

- przydomowe przepompownie ścieków
- oczyszczalnie przydomowe
- zbiorniki na ścieki /szamba/
- zbiorniki na deszczówkę
- separatory tłuszczu, sklrobii i węglowodorów
- urządzenia do kontroli poziomu
- termoizolacyjne obudowy do studni głębinowych
- dozowniki
- trójnogi
- mierniki poziomu cieczy
- układy chłodzenia
- sterowniki pomp

Od 38 lat firma świadczy profesjonalne usługi serwisowe i naprawę urządzeń, pomp i sprężarek tłokowych.

Firma Eotech prowadzi specjalistyczną produkcję dla branży instalacyjnej i sanitarnej. Jest producentem studni wodomierzowych EMROZ oraz ETANK dla największych grup handlowych działających na rynku polskim. Poprzez hurtownię oferujemy produkty własne branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej.

Dział produkcji

Dzięki stałemu usprawnianiu procesów produkcji studni wodomierzowych EMROZ corocznie zwiększamy nasz udział w polskim rynku tych wyrobów. Poprzez innowacyjne rozwiązania firma Eotech stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, będąc o krok dalej przed ich potrzebami.

Bardzo dobry odbiór na rynku ogólnopolskim studni wodomierzowych EMROZ oraz bardzo konkurencyjna cena wymusiły na firmie EOTECH znaczne zwiększenia dotychczasowej produkcji. W związku z powyższymi powstał nowoczesny Zakład Produkcji w pobliżu Zielonej Góry. Nasz nowy zakład jest w stanie wyprodukować nawet indywidualnie skonfigurowane studnie wodomierzowe. Zachęcamy do podjęcia współpracy.

Dział handlowy

Eotech prowadzi hurtownię fabryczną wyrobów własnych z oddziałem w Ziel. Górze. Eotech Hurt ma w swojej ofercie gamę produktów z branży instalacyjnej, sanitarnej i grzewczej. Z uwagi na wielkość naszej oferty rozwijamy formy sprzedaży opartej wyłącznie o dystrybutorów (sklep internetowy, hurtownia). Zgromadziliśmy w firmie zespół handlowców z wykształceniem inżynierskim wspomagających sprzedaż technicznym doradztwem. Nasi specjalisći na bieżąco śledzą wydarzenia w branży aby uzupełnić ofertę o nowy asortyment. Zapraszamy do odwiedzenia nas na stronach internetowych: www.eotech.pl i fontanny.eotech.pl.

Dział marketingu

Nasz dział marketingu pracuje na zasadzie shared-services centre świadcząc jednocześnie usługi marketingowe na rzecz innych firm. Prowadzi od A do Z kampanie reklamowe, organizuje eventy, szkolenia, warsztaty, seminaria.

Dział IT

Nasz dział IT zarządza informatycznym sercem naszego przedsiębiorstwa, nowoczesnym systemem Enterprise Ressource Planning.

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.