Witamy serdecznie!

Kogo szukamy

W EOTECH wszystko zaczyna się od ludzi

 

Firma Eotech sp. z o.o. to zespół młodych ludzi wśród których praca jest przyjemnością. Co jakiś czas organizujemy wycieczki, spotkania socjalne, pracownicy otrzymują bonusy dodatkowo do atrakcyjnego wynagrodzenia. Mimo, iż nasza firma składa się z różnych oddziałów wszyscy dobrze się znają i pozostają w przyjacielskich stosunkach. W firmie panuje miła i sympatyczna atmosfera a pracownicy mają możliwości odbywania wielu szkoleń zarówno branżowych jak i ogólnorozwojowych. Nasze zespoły tworzą dynamiczni i utalentowani pracownicy. Jesteśmy dumni z ich osiągnięć i z tego, że zostają w naszej organizacji na długo.

Osoby, które posiadają umiejętności i ambicje dotyczące kariery – mogą liczyć na wsparcie w rozwoju - również poprzez praktyczne sprawdzanie się w nowych obszarach zadań i wyzwań zawodowych.

W awansach stawiamy na promowanie najlepszych pracowników – to im powierzamy najbardziej odpowiedzialne zadania. Tworzymy tym samym szansę udziału naszych ludzi w sukcesach firmy. To najlepszy czas, aby dołączyć do EOTECH!

Jesteśmy w okresie dynamicznego rozwoju i mamy duży potencjał na kolejne sukcesy w biznesie.

Wierzymy, że firma to przede wszystkim zespół ludzi, którzy tworzą organizację po to, aby wspólnie osiągać cele, których nie osiągnęliby w pojedynkę. Kompetencje, które cenimy szczególnie to:
 
  • zaangażowanie w pracę,
  • kreatywność,
  • inicjatywa,
  • otwartość na zmiany,
  • sumienność w wykonywaniu obowiązków,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zdolności komunikacyjne,
  • umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów.
Zainteresowane osoby prosimy prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym z dopiskiem - PRACA, na adres: kadry[znak małpy]eotech.pl
 
UWAGA 

Prosimy o podanie w CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz.883.)"

Galeria zdjęć

Nasza firma...
To stały rozwój
Nasza pasja...
To Twój sukces
Nasza praca...
To przyjemność
Twój sukces...
To nasz cel
Przeglądając niniejszy serwis internetowy, akceptujesz pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki.